Zapisz jako PDF    Drukuj stronę

Zarząd

Konrad Szwedziński – Prezes Zarządu

 

Wykształcenie wyższe. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Gospodarcze. Studiował również w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie.

 

Były pracownik Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W latach 1997-2007 z ramienia resortu pracował m.in. w polskich placówkach dyplomatycznych w Monachium, Wiedniu, Berlinie. Odbył liczne kursy w zakresie dyplomacji i funkcjonowania UE (Bruksela, Berlin, Bonn, Dublin).

 

W 2007 roku był redaktorem naczelnym i współzałożycielem pierwszego i jedynego na polskim rynku specjalistycznego miesięcznika pt. „FUNDUSZE”, w pełni poświęconego tematyce funduszy inwestycyjnych i emerytalnych.

 

 

 

Interesuje się rynkami kapitałowymi i aktywnie na nich inwestuje. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

 

 

Piotr Boliński - Członek Zarządu

 

Absolwent Politechniki Warszawskiej - Wydział Elektroniki, Kierunek Automatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży.

 

Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszarów: informatyka, media, nieruchomości, finanse. Pracował m.in. w Siemens Nixdorf, Polsys, PPWP, Via Polska.

 

Aktualnie pełni m.in. funkcje Członka Zarządu w Setanta S.A., Spartan Capital S.A., Spartan Sp. z o.o., B Investment Sp. z o.o., Clean Energy Venture S.A.

 

Zasiada również w Radach Nadzorczych następujących spółek: City Inspire S.A., Morizon S.A., Excelead S.A., Neuro Innovations sp.z o.o.

Posługuje się językiem niemieckim.

Dodaj do: Facebook Twitter

Zgłoś projekt

Zapraszamy przedsiębiorców
do zgłaszania projektów.
Prosimy o wypełnienie formularza
oraz dołączenie biznesplanu.

portfolio

Dla inwestorów

Zapraszamy do współpracy inwestorów,
oferujemy atrakcyjne warunki
współinwestycyjne w ciekawe projekty
o ponadprzeciętnych stopach zwrotu.

portfolio

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje dotyczące naszej spółki, dołącz do newslettera.

*
*
Przystąpienie do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowych.